Připravujeme pro Vás nový web +420 773 843 111
Napište nám kdykoliv! info@bonasera.cz

O firmě

BONASERA a.s. je velkoobchod italských potravin a vína pro gastronomii a maloobchod, kdy převážná většina sortimentu je přímo dovážena od italských výrobců potravin, kde je naše společnost většinou výhradním distributorem pro Českou republiku, nebo alespoň autorizovaným prodejcem.


Cílem našeho velkoobchodu je zajistit dostupnost kvalitních italských potravin koncovým zákazníkům a provozovatelům gastronomických zařízení za překvapivě přijatelné ceny, protože na našem trhu bylo zvykem jinými prodejci podobné produkty předražovat a prodávat je pouze jako luxusní delikatesy. Díky vysoké kvalitě a výrazné originální chuti námi distribuovaných potravin je možno jejich použitím v kuchyni dosáhnout nesrovnatelně chutnějších a zdravějších jídel za nižší ceny vstupních surovin, kdy jiné nekvalitní a nevýrazné produkty je mnohdy nutno kompenzovat kvantitou.


Našim gastronomickým zákazníkům nabízíme také ucelené koncepty pro použití v baru i v kuchyni, kdy kromě dodávek zboží poskytujeme i poradenství, know-how a také bohatou marketingovou (např. kompletní kávový servis) a technickou podporu, a to např. v podobě zapůjčení technologií na jejich zpracování (kávovary, pece na pizzu, vířiče džusu apod.). Navíc některé z našich produktů si necháváme v Itálii vyrábět na míru dle specifických požadavků našeho trhu, jako např. naše základy na dezerty, nebo pizza korpusy, kdy máme možnost našim gastronomickým zákazníkům nabídnout unikátní řešení pro jejich provozovnu, jak např. nabízet čerstvé dezerty, nebo pizzu, kdy příprava je velice jednoduchá a výsledný produkt je přinejmenším kvalitativně srovnatelný s jinými produkty, u kterých je příprava více náročná. Naše koncepty nabízejí kvalitní a efektivní řešení i pro malé provozovny, kterým ušetří drahý personál, energie a umožní efektivně hospodařit se surovinami.


Kromě potravin se také zabýváme dovozem a distribucí kvalitního italského vína, kdy opět chceme našim zákazníkům zajistit dostupnost výjimečných vín za přijatelné a ne předražené ceny. V našem bohatém sortimentu vína nabízíme nejen levnější stolní vína, ale také průřez toho nejlepšího vína, které Itálie nabízí, a to pro střední a vyšší gastronomii při zachování nejlepšího poměru kvalita/cena na českém trhu.
Pevně věříme, že si náš sortiment oblíbíte a najdete pro něj uplatnění ve vaší provozovně, kdy se budeme snažit služby pro Vás neustále vylepšovat.

                                                                                                                                                                     Kolektiv pracovníků BONASERA a.s.